top of page
Mask Group 6.png

2021.12.26

Kodėl „ant žemės nuleisti“ startuoliai auga 4 kartus greičiau

779A3251.jpeg

„Verslo kūrimo pradžioje idėjos autoriai būna tiek susižavėję savo idėja, kad tenka juos stabdyti ir „nuleisti ant žemės“, kitaip tariant, padėti neįsimylėti savo produkto tiek, kad tai trukdytų net jo vystymui. Taip pat svarbu padėti inovatoriams suprasti, kad nuolatiniai pokyčiai – neatsiejama startuolių gyvenimo dalis“, – aiškina ekspertė.


Mentorystė ne tik suteikia tam tikros srities žinių, bet ir nukreipia į platų mentoriaus kontaktų lauką. Pasak A. Šilinskaitės, bendraujantys su daugybe kitų verslininkų mentoriai gali padėti susipažinti su reikalingais žmonėmis, atrasti vertingų partnerių ar net komandos narių.


Nors mentoriaus užduotis nėra gaivinti gyvenimo džiaugsmą praradusį startuolį, visgi juos neretai tenka ir reikia palaikyti, kai stinga pasitikėjimo ar nusvyra rankos.


„Tikėtina, kad ir mentorius savo kelyje jau bus pasiekęs didesnių ar mažesnių nesėkmių. Kitaip tariant, mentoriai galės atliepti ir padėti konkrečiais patarimais, kaip nepakliūti į tam tikrus spąstus, į kuriuos yra patys patekę, ir taip įkvėpti nepasiduoti“, – aiškina A. Šilinskaitė, pridurdama, kad bendraujant su menotoriumi, galima išgirsti konstruktyvios kritikos, kurios dažnai neišgirstama iš draugų ar giminaičių.


Daugiau skaitykite Verslo Žinių redakcijos rengtame straipsnyje čia: 

bottom of page